برای دیدن وبلاگ جدید من این جا را کلیک کنید:

این صدای باران است

/ 6 نظر / 33 بازدید
آوای دوست

دلنوشته هایتان حاکی از روحی بلند و افکاری بزرگ است. کاش می توانستم برایتان از ساز بگویم و شما از سوز برایم...

یوسف نیا

دوست من سلام همانطور که خودتون هم اطلاع دارید برای افزایش بیننده سایت یا وبلاگمون موتورهای جستجو خیلی مهم هستند. و یکی از روشهای فوق العاده مهم و از همه جالبتر رایگان افزایش امتیاز در موتورهای جستجو ، تبادل لینک بین سایتها و وبلاگهاست. سایت محور مشتاق تبادل لینک با شماست. به همین منظور شما می توانید با ثبت لینکتان درhttp://www.mehvar.com/link/register.aspx بطور کاملا رایگان از این مزیت استفاده کنید. همچنین خواهشمندیم متقابلا لینک http://www.mehvar.com را در وبلاگ خود با یکی از عنوانهای : سایت نیازمندیها نیازمندیها آگهی رایگان فروشگاه اینترنتی حراجی اینترنتی لینکستان قرار دهید. بدون اینکه اجباری در ثبت لینک ما داشته باشید در اولین فرصت و در سریعترن زمان لینکهای ثبت شده را تایید وارادتمان را کامل می کنیم.

سوخته

سلام . . .[گل] وب خوش گلی دارین اما قشنگیش به طراوت بارانش است . هر وقت به باران فکر می کنم امید سراسر قلبم را می گیرد . باران عزیز سوخته هستم تا تو به وبم بیایی در قحطی وفای زمانه نماز آمدنت را می خوانم . با چتری بر سر راه آمدنت منتظرم . الله نگهدارتون .[گل]

میلاد

سلام از چی صحبت مییکنی ؟باران؟ هر وقت بارون میاد باید خجالت بکشیم چون اینقدر دلامون تیره شده که بارون یک نفر هم نمیشیم اما بارون خودشو صداقتشو لبخندشو آرامشش رو فدای میلیونها مثل من و تو میکنه ؟ چقدر بی شرمیم.